Міжнародне наукове стажування

Міжнародне наукове стажування - це не лише шлях до самовдосконалення та підвищення професіоналізму. Це також формування іміджу нашої держави та відстоювання її інтересів. Тож, викладачі ППФ використовують всі можливі нагоди, щоб продемонструвати науковий та громадський потенціал нашої країни.
22.02.24 Університетом Копенгагена проводився науковий семінар "GRIEVING FOR UKRAINE WHILE LIVING IN DENMARK", присвячений проблемам українських біженців у Данії. Серед наукових повідомлень прозвучав і виступ члена нашого колективу - доктора психологічних наук, професора кафедри вікової та педагогічної психології Наталії КОРЧАКОВОЇ.
Не менш змістовними виявилися і наступні дні. Зокремо, 24.02.24 Наталія Вікторівна брала участь у зустрічі з прем'єр-міністром Данії МЕТТЕ-ФРЕДЕРІКСЕН, організованої відомою волонтерською організацією "BEVAR UKRAINE" та у протестних заходах біля посольства РФ у Копенгагені.