Гостьова лекція «Методи та техніки глибинного пізнання психіки»

Сьогодні аспіранти спеціальності «Психологія» мали унікальну можливість відвідати гостьову лекцію «Методи та техніки глибинного пізнання психіки» Ілони Вікторівни Калашник, кандидата психологічних наук, доцент кафедри психології глибинної корекції та реабілітації Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, учениці професора Т.С.Яценко. На зустрічі здобувачі ступеня PhD отримали також незрівняний досвід спілкування із засновником вітчизняної наукової школи глибинної психокорекції, автора психодинамічної теорії і методології підготовки майбутніх психологів - доктором психологічних наук, професором, академіком НАПН України Тамарою Семенівною ЯЦЕНКО. Тамаро Семенівно, щиро дякуємо за глибинність, щире бажання ділитися досвідом, за ваш талант, постійний пошук і відданість справі. Висловлюємо щиру вдячність Ілоні Вікторівні за надзвичайно цікаве і актуальне повідомлення.
Теплі слова організатору зустрічі, доктору психологічних наук Валентині Віталіївні Волошиній з Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.Творча співпраця університетів - цінна річь.