Психолого-природничий факультет активно готується до нового навчального року.

1 лютого 2024 року відбулося розширене засідання робочих груп по обговоренню освітніх програм підготовки бакалаврів та магістрів зі спеціальності 053 Психологія. До участі у ньому були запрошені науковці, практикуючі психологи, а саме: Едуард Помиткін, доктор психологічних наук, професор, практичний психолог (Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України), Наталія Шевченко, доктор психологічних наук, професор, психотерапевт (Запорізький національний університет), Світлана Баранова, кандидат психологічних наук, доцент, психотерапевт, практичний психолог (Інститут розвитку символдрами і глибинної психології, РВ м. Дніпро), Оксана Грицюта, кандидат педагогічних наук, доцент, практичний психолог, навчальний психотерапевт по травмі війни (Відкритий міжнародний університет «Україна», директор ГО «Носителі миру») та Іванна Пилипчук, кандидат психологічних наук, старший викладач (Національний університет «Острозька академія»). Учасники зустрічі обговорили шляхи реалізації змін до стандарту вищої освіти підготовки бакалаврів та перспективи врахування тенденцій розвитку спеціальності в умовах сьогодення.