Завершено курс "Психологія сім'ї"

Ми завершили курс "Психологія сім'ї"(викладач Юрчук Олена Сергіївна). Він був для нас надзвичайно корисним не тільки з професійної точки зору , а й з життєвої. Тому це надихнуло нашу групу створити цей невеличкий ролик.
Сім'я – джерело любові, поваги, солідарності, це те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство. Сім'я – маленьке суспільство, від якого залежить безпека та процвітання всієї країни.
Сім'я схожа на живий організм і в своєму розвитку проходить звичайні етапи, які можна назвати рівнями розвитку сім'ї. Це період залицяння, далі спільне життя без дітей, потім - сім'я з маленькою дитиною, зріла сім'я і сім'я з дорослими дітьми. Невдовзі діти покидають батьків, вони йдуть у самостійне життя.
Для багатьох сімей додатковим переломним моментом виявляється вихід на пенсію, коли доводиться перебудовувати життя на зовсім новий лад.
Якби там не було, кожен етап є прекрасним. Важливо розділяти щастя та незгоди з коханою людиною, вірити і довіряти один одному.
А на якому етапі ви?
З повагою група здобувачів 3 курсу ОС "Бакалавр" за ОП 013 Початкова освіта