«ВІДКРИТІСТЬ, ПАРТНЕРСТВО ТА ДІАЛОГ» між здобувачами освіти щодо формування навичок здорового способу життя у молодіжному середовищі

Днями на психолого-природничому факультеті відбулася тематична зустріч у рамках академічної мобільності студентів ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» та психолого-природничого факультету РДГУ.
На зустрічі виступили:
доктор педагогічних наук, професор Катерина Павелків з темою: «Фізична активність як важливий компонент здорової школи», в рамках Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я
кандидат психологічних наук, доцент Лариса Кулакова з темою: «Арт-терапія як напрям роботи психолога та педагога»
Дарина Момотюк, голова студентської ради ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ».
Студенти поспілкувалися за чашкою чаю, обговорили перспектви майбутньої плідної співпраці!