За сприянням кафедри практичної психології та психотерапії психолого-природничого факультету РДГУ з ініціативи доцента кафедри - Сторож Олени - 27 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти (2 і 4 курси) зі спеціальності 053 "Психологія" мали зустріч з представником ЗСУ, Максимом на тему: "Психологія стосунків між чоловіком і жінкою в умовах воєнного часу: інструкції для порозуміння"
На зустрічі були висвітлені наступні питання:
1. Чому у стосунках хтось із партнерів прагне змінити іншого, особливо в складних життєвих обставинах.
2. Фінансові складності одного із партнерів, або у обох і їх вплив на стосунки.
3. Проблеми зі здоров'ям у когось із партнерів, що відображується на стосунках, особливо у військовий час.
4. Непорозуміння в сексуальній сфері і як їх вирішувати.
5. Стать і гендер: відмінності та вплив на стосунки.
6. Психологічні потреби чоловіків та жінок у стосунках: стереотипи і реальність, особливо у військовий час.
7. Комунікація у стосунках між чоловіком і жінкою загалом і під час бойових дій в країні.
8. Психологія конфліктів у стосунках між чоловіком і жінкою.
9. Психологія стосунків між чоловіком і жінкою: секрети щастя.
Вдячні здобувачам вищої освіти, а саме представникам групи ПП-21 і групи П-41 за присутність на заході, за підготовку запитань, за теплу атмосферу, змістовний діалог з гостем.
Дана зустріч допомогла усім її учасникам пізнати психологію стосунків, отримати відповіді на важливі запитання і відмітити теми над якими кожному необхідно попрацювати.