Відбувся Перший відкритий Кубок психолого-природничого факультету зі спортивного орієнтування.

На території студмістечка РДГУ відбувся Перший відкритий Кубок психолого-природничого факультету зі спортивного орієнтування.
У змаганнях взяли участь студенти психолого-природничого та педагогічного факультетів, факультету математики і інформатики.
Долучився до відкриття змагань та нагородив переможців наприкінці заходу декан ППФ Віталій Павелків.

За результатами особистого заліку серед дівчат були нагороджені:
– Чихолка Дарина (ІІІ місце, ПП-11)
– Токарчук Аліна (ІІІ місце, ПП-11)
– Водзік Ангеліна (ІІ місце, пед. фак.)
– Гончарук Аліна (ІІ місце, П-31)
– Артемук Олександра (І місце, П-31)

Серед хлопців нагороджені:
– Пуха Андрій (ІІІ місце, ФТ-31)
– Соломко Олександр (ІІ місце, ФТ-21)
– Цмінський Євгеній (І місце, ФМІ)

У командному заліку місця розподілилися наступним чином:
ІІІ місце – "Волейболісти" (Гаркушенко Анастасія, Яцик Аліса, Пуха Андрій, Соломко Олександр)
ІІ місце – "Спортсмени" (Бецан Марта, Водзік Ангеліна, Сомова Анастасія, Гончарук Аліна)
І місце – "Не психологи" (Коренко Денис, Артемук Олександра, Сінчук Ірина, Дмитрюк Юлія)

Учасники та організатори отримали купу позитивних емоцій, познайомилися з новим для себе видом спорту – спортивним орієнтуванням.
Дякуємо всім учасникам за їх активність та загальну атмосферу заходу.
Висловлюємо подяку адміністрації факультету за сприяння у проведенні змагань.