Стартував ювілейний Тиждень психології

На психолого-природничому факультеті Рівненського державного гуманітарного університету стартував ювілейний (15 від дня заснування) Тиждень психології (започатковано у 2003 році). Перший день видався цікавим та насиченим. Після виголошених деканом факультету професором Віталієм Павелківим та завідувачем кафедри загальної психології та психодіагностики професором Анатолієм Воробйовим вітань з нагоди професійного свята Дня психолога та початку Тижня психології модератор доцентка Олена Главінська ознайомила присутніх з його програмою. Емоційні переживання та жваве обговорення учасників викликав перформанс «Місце Героя завжди порожнє» (ведуча доцентка Олена Главінська). Секретами ділового спілкування з учасниками тренінгу «Успішні співбесіди: use it or lose it» поділилася Еліна Главінська, аспірантка кафедри вікової та педагогічної психології, коуч-тренер, завідувачка лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти Національного авіаційного університету. Зацікавив учасників і досвід використання методів арт-терапії у процесі реабілітації поранених військових, яким поділилася Аліна Оборська, магістранта 1 курсу заочного відділення спеціальності 053 Психологія, волонтерка, кураторка грантового проекту у Клеванському реабілітаційному центрі. Щиро вдячні усім ведучим та учасникам першого дня Тижня психології та сподіваємося на не менш цікаві та інформативні заходи його наступних днів.