Долучення студентів до програм академічної мобільності

Однією із сучасних форм підвищення ефективності навчання у вищій школі є долучення студентів до програм академічної мобільності. Скориставшись цією можливістю, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія Галина Луцик та Еліна Главінська пройшли освітні кредити навчальної дисципліни «Загальні проблеми психогенези особистості» на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Висловлюємо вдячність декану факультету психології, кандидату психологічних наук Тамарі Іванівні Дучимінській та викладачу навчальної дисципліни - доктору психологічних наук, професору, завідувачу кафедри педагогічної та вікової психології Ярославу Олександровичу Гошовському за сприяння у реалізації програми академічних обмінів.

Аспіранти РДГУ висловлюють Вам щиру вдячність та бажають подальших успіхів і творчих злетів під мирним українським небом.