ЧАСОПИСУ «ПСИХОЛОГІЯ : РЕАЛЬНІСТЬ І ПЕРСПЕКТИВИ» ВИПОВНЮЄТЬСЯ 10 РОКІВ

Цьогоріч фаховий науковий збірник Рівненського державного гуманітарного університету «Психологія: реальність і перспективи»( https://www.prap.rv.ua/index.php/prap_rv ) відзначає свій десятирічний ювілей.

Ініційований у 2013 році кафедрою вікової та педагогічної психології, часопис став однією із визнаних платформ для висвітлення результатів наукових пошуків у галузі психологічної науки. З вересня 2016 року він включений до Переліку наукових фахових видань України. Цей статус видання підтвердило і у 2020 році при формуванні нового Переліку фахових видань.
За період видання на сторінках часопису було опубліковано більше п’яти сотень наукових повідомлень. Його авторами стали сотні українських і зарубіжних вчених.

З дня його заснування роботу редакційної колегії (до складу якої входять як вітчизняні вчені, так і науковці із країн Євросоюзу), здійснює доктор психологічних наук, професор Роман Володимирович Павелків.
Наразі добігає до завершення прийом статей у черговий випуск збірника (№19), який буде опубліковано до кінця 2022 року.
ЧЕКАЄМО НА ЗМІСТОВНІ НАУКОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ.
Редакційна колегія