Aрт-терапія

Учора відбулася чергова арт-терапія в КЗ "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" РОР разом з Аліна Оборська та її командою.
В рамках заключеного меморандуму про співпрацю з Рівненський державний гуманітарний університет, до арт-терапії долучилися психологи Олена Сторож та Олена Юрчук. Дякуємо декану психолого-природничого факультету Vitaliy Pavelkiv та Психолого-природничий факультет РДГУ за співпрацю і допопогу у відновленні потерпілих від війни.
Наша зустріч була не лише творчою, а й святковою і солодкою, адже ми вітали з днем народження двох бійців. За смаколики вдячні Волонтерська асоціація «Янголи Милосердя».
Такі заняття з фарбами сприяють зціленню. Арт-терапія допомагає пізнати себе, прийти в ресурсний стан, заспокоїтися, а також перенести на полотно почуття та думки про які важко говорити.
Дякуємо усім організаторам за можливість стати художником на мить кожному ветерану!