Кількість вдалих подій на життєвому шляху, залежить від бажання діяти

27 вересня відбулася важлива подія у житті факультету. Наші аспіранти (Луцик Г., Главінська Е., Білецька О.) майбутні доктори філософії за спеціальністю 053 Психологія, звітували за минулий навчальний рік. Попри війну, наукові пошуки не припиняються. Кожен із аспірантів продемонстрував виконання індивідуального плану та отримав позитивну оцінку наукового керівника.
На навчально-науковому зібранні виступили завідувачка відділу аспірантури і докторантури канд. політичних наук, доц. Андрощук Ірина Миколаївна, наукові керівники - доктор психол. наук, професор, завідувач кафедри вікової та педагогічної психології Павелків Роман Володимирович та доктор психол. наук, професор, запрошений дослідник університету Копенгагена Корчакова Наталія Вікторівна.
Колектив кафедри вікової та педагогічної психології бажає аспірантам успіхів, життєвих гараздів, а усьому українському суспільству – Перемоги. Не зупиняймося, коли втомилися, зупинимося, коли завершимо.