Вітаємо наших випускників-психологів із завершенням бакалаврату та запрошуємо до магістратури

Війна, що прийшла на нашу землю, плюндрує і знищує все живе. Все те, чим ми пишалися, любили, берегли і примножували. Та Україна стоїть, бореться, працює і вчиться. Цьогоріч наші випускники не зможуть разом відсвяткувати випускний, вони не почують оплески у святковій залі з нагоди вручення таких очікуваних дипломів бакалавра. З різних куточків світу (Данія, Чехія Польща, Болгарія) вони звітувалися перед державою і своїм рідним вишем про свої знання і професійні компетенції.
Від імені екзаменаційної комісії, усіх викладачів факультету щиро вітаємо наших випускників-психологів із завершенням бакалаврату та запрошуємо до магістратури.
Бажаємо, щоб отримані психологічні знання допомогли вам пережити цей важкий час. Віримо, що разом ми зможемо зберегти неповторність і чистоту української душі. Беріться до справи. Допомагайте дітям і дорослим психологічно вистояти у цій жорстокій війні. Бажаємо, щоб дипломи магістрів ви отримали під мирним українським небом у своєму рідному університеті!