Що робити студентам-психологам під час бойових дій

1. Добре відстежувати власні стани та реакції. Це забезпечить Вас подальшим досвідом і розуміння, які можуть проявлятися слабкі місця та нестійкі реакції.
  2. Завести великий зошит з кризової психології, де ретельно конспектувати всі доцільні рекомендації та поради, читати та створювати конспекти з рекомендованої літератури.
  3. Приєднатись до професійних спільнот, відвідувати навчальні вебінари, навчальні програми спрямовані на подолання психологічних наслідків війни.
  4. Знайти вашу територіальну громаду (у разі вашої евакуації - місцеву громаду психологічної служби) та записатися там волонтером.
  5. Підтримувати зв'язок з вашою кафедрою, давати інформацію про місце вашого перебування, систематично повідомляти новини про себе.
  6. У разі наявних ознак деструктивних станів, повідомити про це психолога, якому довіряєте. Це потрібно з метою отримання своєчасної допомоги.
  7. Читати літературу та виконувати завдання з дисциплін, які передбачені у вас за навчальним планом у поточному семестрі.
  8. Уважно слідкувати за оновленням новин навчального закладу, де навчаєтесь.
  9. Вірити в перемогу та мати мудрість!

Мої люби ми з Вами ще будемо мати лекції та практичні з психології, але вже будемо більш потужні та сильні Духом!

© Вікторія Назаревич – кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічої психології