Вітаємо студентську спільноту РДГУ з виходом у світ чергового випуску наукового збірника здобувачів вищої освіти "СТУДЕНТСЬКИЙ ДАЙДЖЕСТ"

Започаткований у 2020 році кафедрою вікової та педагогічної психології часопис став чудовою платформою для презентації студентською молоддю власних наукових ідей та програм наукового пошуку.

На його сторінках знаходять відображення результати докторських і магістерських, бакалаврських і курсових проектів. Збірник – мультидисциплінарне виданням. У ньому можуть публікуватися науково-пошукові повідомлення здобувачів різних спеціальностей із різних галузей знань.

З 1.02.22р. стартувала підготовка наступного випуску часопису. Тож запрошуємо університетську молодь до авторського колективу видання. Як зазначав Сократ, "Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе".

Попередні випуски дивись за посиланням: https://drive.google.com/…/1yY1x6DPGvFsr03pIDJ2gwXUe-bSVFZ0F