Договір про співпрацю між психологічними кафедрами РДГУ та закладом дошкільної освіти компенсуючого типу (для дітей з вадами зору) №35 "Весняночка"

За висловлюванням Оскара Уайльда, "...найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими".

Виховуючи дітей, нинішні педагоги і психологи творять майбутню історію нашої країни, а значить, і історію світу.

Договір про співпрацю між психологічними кафедрами Рівненського державного гуманітарного університету та закладом дошкільної освіти компенсуючого типу (для дітей з вадами зору) #35 "Весняночка" Рівненської міської ради дозволить приймати участь у спільних теоретичних та практичних проєктах, семінарах та психологічних заходах задля підвищення професійного рівня педагогів і забезпечення таким чином оптимального рівня якості освіти.

Адже лише якісний навчально-виховний процес має на меті забезпечити всебічний розвиток та розкриття творчого потенціалу дитини.