Засідання наукового гуртка «Розкриття особистісного потенціалу та ресурсності здобувачів освіти засобами арттерапії»

Наукові керівники - канд. психол. наук Л. Кулакова та викладач кафедри вікової та педагогічної психології, здобувач ступеня PhD Галина Луцик. Незважаючи на закінчення семестру та заліково-екзаменаційні "клопоти" викладачі кафедри вікової та педагогічної психології Кулакова Л. М., Луцик Г. О. провели чергове засідання наукового гуртка "Розкриття особистісного потенціалу та ресурсності здобувачів освіти засобами арттерапії". Цього разу керівники гуртка познайомили майбутніх педагогів з казкотерапією та її психотерапевтичними можливостями у роботі зі школярами. Тема виявилась цікавою і для студентства. Члени гуртка активно включились у творчу роботу, згадали свої улюблені з дитинства казки, аналізували героїв та робили висновки для себе. Атмосфера на засідання була позитивною та подарувала учасникам приємні емоції, теми для роздумів та можливість пізнати себе через казку.