Вивчаємо зарубіжний досвід підготовки докторів філософії (PhD)

12 листопада на базі психолого-природничого факультету РДГУ відбувся круглий стіл "Підготовка докторів філософії (PhD) за спеціальністю "Психологія". У обговоренні взяли участь колеги із Даугавпілського Університету (Латвія) – доктор психології, завідувач кафедри психології Олексій Ружа (Aleksejs Ruža) та завідувач кафедри педагогіки і психології Валерій Домбровскіс (Valērijs Dombrovskis). Аспіранти, стейхолдери, викладачі університету отримали унікальну можливість познайомитися із життям вищих навчальних закладів Євросоюзу на прикладі Даугавпілського університету, дізнатися про шляхи реалізації інтеграційних принципів із збереженням і примноженням національних традицій латишських ЗВО. У дискусіях взяли участь – перший проректор університету, доктор психологічних наук, завідувач кафедри вікової та педагогічної психології Роман Павелків, гаранти освітньо-наукової програми PhD доктор психологічних наук, професор Наталія Корчакова та освітньо-професійної програми "бакалавр" кандидат психологічних наук Олена Главінська, декан психолого-природничого факультету доктор психологічних наук Віталій Павелків, стейкхолдер програми підготовки PhD, доктор психологічних наук, завідувач кафедри психології Криворізького державного педагогічного університету Наталія Токарева, директор Дубенського педагогічного фахового коледжу РДГУ Валерій Бабак. Висловлюємо щиру вдячність колегам із Даугавпілського університету за щире бажання посприяти у розвитку української молоді, яка обрала нелегкий шлях аспірантського життя й психологічних пошуків. Повага й визнання Вам, наші любі латвійські колеги!