Чергове засідання робочої групи стейкхолдерів з питань розробки освітньо-наукової програми підготовки PhD 2022-2023 рр. відбулося

Днями пройшла плідна зустріч викладачів кафедри вікової то педагогічної психології із стейкхолдерами освітньо-наукової програми підготовки здобувачів ступеня "доктор філософії" за спеціальністю "Психологія". Відбулося чергове обговорення проекту програми на наступний 2022-2023 навчальний рік. Учасників зібрання привітав перший проректор університету, доктор психологічних наук, Роман Володимирович Павелків. Слушні пропозиції та зауваження, щодо проекту, були висловлені стейкхолдерами-роботодавцями Майєю Миколаївною Андреєвою, головним спеціалістом відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівнеської ОДА та Валерієм Павловичем Бабаком, директором Дубенського педагогічного фахового коледжу РДГУ. Стейкхолдери-науковці, завідувачі кафедр, доктори психологічних наук Наталія Миколаївна Токарева (Криворізький державний педагогічний університет), Іннокентій Олексійович Корнієнко (Мукачівський державний університет), Оксана Володимирівна Матласевич (Національний університет "Острозька академія") поділилися досвідом підготовки здобувачів ступеня PhD у рідних вишах. Свою думку про шляхи удосконалення програми висловили також аспіранти та випускники аспірантури. У підсумку зустрічі гарант освітньо-наукової програми, доктор психологічних наук Наталія Вікторівна Корчакова запевнила присутніх, що висловлені зауваження і пропозиції будуть враховані розробниками програми.