VІІ науково-практичний семінар

"АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ на Рівненщині"

Науково-практичний семінар відбудеться 30 листопада 2021 року о 12.00 год. на базі кафедри загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету.

До участі у семінарі запрошуємо:

• науковців, аспірантів, здобувачів, магістрантів, студентів;
  • практичних психологів, вчителів, соціальних та медичних працівників;
  • випускників РДГУ спеціальності "Психологія" усіх років.

У рамках семінару запланована робота пленарного засідання, майстер-класів, зустрічі з випускниками. Учасники зможуть ознайомитися із актуальними питаннями психологічної науки і практики, особливостями роботи фахівців у різних психотерапевтичних напрямках, взяти участь у майстер-класах, отримати новий досвід, отримати нові знання, встановити ділові та дружні контакти, а також опублікувати тези у збірнику "Актуальні питання психологічної науки".

Форма участі –очна, що передбачає сертифікат учасника із зазначенням академічних годин та публікацію матеріалів в збірнику. Вартість очної участі – 200 грн. За умови карантинних обмежень семінар буде проведено у онлайн-форматі на платформі GoogleMeet. Детальну інформацію, вимоги до оформлення тез та реквізити для сплати за посиланням – https://bit.ly/2ZPRIDC