ПОДБАЙ ПРО СЕБЕ, БЛИЗЬКИХ, ПОБРАТИМІВ
Психолого-природничий факультет РДГУ запрошує військовослужбовців, добровольців, фахівців військової справи, учасників бойових дій та членів їх сімей на навчання за спеціальностями
- 053 – Психологія
- 053 – Психологія (Практична психологія)
КИМ ВИ СТАНЕТЕ?
- 053 – Психологія
Після завершення навчання Ви отримаєте кваліфікацію – бакалавр психології, психолог. - 053 – Психологія (Практична психологія)
Після завершення навчання Ви отримаєте кваліфікацію – бакалавр психології, практичний психолог.
ХТО ТАКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ПСИХОЛОГ? Всіх психологів прийнято розділяти на три умовні групи: дослідники, практики, викладачі. В рамках цього поділу військовий психолог більшою мірою відноситься до другої групи, для представників якої характерне застосування отриманих знань і професійних умінь на практиці в рамках певної спеціалізації.
Військовий психолог постійно взаємодіє з військовослужбовцями, а також з їх родичами і фахівцями, які займають цивільні посади. Обов'язки військового психолога багатогранні, однак професія є затребуваною, що обумовлено сучасною ситуацією.
У сферу практичної роботи військового психолога входить:
- професійно-психологічний відбір людей, які бажають вступити на військову службу;
- розробка комплексу заходів, спрямованих на зміцнення дисципліни, патріотичності і бойової готовності особового складу;
- психологічна підготовка, адаптація та реабілітація людей, які вирушають або повертаються із зони бойових дій;
- протидія негативному соціальному, інформаційному і психологічному впливу, якому можуть бути піддані військові в період несення служби;
- психологічне консультування військових і членів їх сімей;
- групові заняття, спрямовані на розвиток психогігієни, психопрофілактики;
- психологічний опір і інші.
Військовий психолог проводить експертизу психологічної придатності, оцінює готовність військового до виконання тієї чи іншої операції, аналізує ситуацію в полку або підрозділі, виявляючи і коригуючи наявні проблеми.
Робота військового психолога спрямована на підвищення ефективності діяльності військовослужбовців, підтримання їх психологічної стійкості і морально-психологічного стану.
ПОДБАЙ ПРО СЕБЕ, БЛИЗЬКИХ, ПОБРАТИМІВ!