Хупавцева Наталія Олександрівна

Доцент кафедри загальної психології та психодіагностики

Доктор психологічних наук

ORCID

Scopus:

Google Scholar:

Web of Science(WoS):

DOI:

• Психологія раціогуманізму;
  • Психологія фасилітативної взаємодії;
  • Постнекласична психологія;
  • Аксіопсихологія.

1. З 1993 по 1998 рр. – Рівненський державний педагогічний інститут, педагогічний факультет, спеціальність «початкове навчання,біологія»
  2. 2007 рік – захист кандидатської дисертації «Психологічний потенціал евристичної  бесіди як форми навчальної роботи», спеціальність – 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія (Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПН України).
  3. З 2019-2021рр. - докторант Переяслав Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди.

Стаж роботи

Дисертаційні дослідження

Навчальні дисципліни:

• Основи патопсихології;
  • Основи дефектології;
  • Практикум із загальної психології.

1. Хупавцева Н.О. Психологічні засади організації фасилітативної взаємодії у роботі вчителя. \ Н.О.Хупавцева \ Особистість у контексті морального та професійного зростання: колективна монографія; за ред. .Р. В. Павелківа. ― Київ: «Центр учбової літератури».― С.. 140-156.
  2. Хупавцева Н.О. Аргументативний дискурс як психологічний чинник організації фасилітативної взаємодії на уроках у загальноосвітній середній школі. \ Н.О.Хупавцева \ Проблеми сучасної психології: Зб. наук. праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. Кам’янець-Подільський : «Аксіома», 2019.  Вип.46.  С. 394-419 (англ..мовою).